Wereldleider in geavanceerde apparatuur
en systemen voor de voedselverwerkende industrie


Evenementen

Multihead Weigher succes op Batching Event in Oss

Multihead screwfeederMet bezoekers uit Nederland, België en zelfs Duitsland werd het Batching Event, van 22 tot en met 24 mei georganiseerd bij Marel Benelux in Oss, goed bezocht. Geïnteresseerden uit de pluimvee, vis- en vleesindustrie konden met eigen ogen zien hoe Marel voor elke batchingvraag een passende oplossing heeft. En het bleef niet bij kijken alleen...

Batchers zijn machines die uit een continue stroom inkomende producten, porties –batches- samenstellen met de grootst mogelijke nauwkeurigheid en capaciteit. Marel heeft tientallen jaren ervaring met industriële weegapparatuur en is gespecialiseerd in het ontwikkelen en produceren van batchers voor de vlees-, pluimvee- en visindustrie.

Op het event konden bezoekers met eigen ogen de batchingoplossingen van Marel aan het werk zien met verschillende vlees- en kipproducten. Grote belangstelling was er onder andere voor de SpeedBatcher, zoals de naam al zegt een zeer snelle batcher die in een productielijn porties eerst voorsorteert en -weegt, alvorens de uiteindelijke batch samen te stellen. Afwijkingen van het doelgewicht bleken bij het nawegen minimaal en nooit groter dan 1 %. Ook de TargetBatcher trok de aandacht. Deze batcher wordt met de hand gevuld en valt op door z’n grote flexibiliteit en veelzijdigheid: karbonades en kipfilets, maar ook bevroren vleesreepjes en –blokjes worden met hetzelfde gemak en dezelfde precisie gebatcht.

Maar de ster van de show was zonder twijfel de Multihead Weigher met screwfeeder. Deze razendsnelle, veertienkoppige batcher is uitgerust met spiraalschroeven die speciaal zijn aangepast aan het te wegen type product. Mede door deze nieuwe technologie van Marel kunnen ook lastige taken als het afwegen van verse en dus plakkerige stukjes vlees of kip op hoge snelheid en met een verbluffende nauwkeurigheid worden uitgevoerd.

Dat de demonstraties overtuigden, mag blijken uit het feit dat de gedemonstreerde Multihead Weigher inmiddels al bij een van de bezoekende klanten in de fabriek staat en aan het proefdraaien is. Wederom een Marel Event waarbij het motto: ‘zien is geloven’ in de praktijk werd gebracht!

Meer informatie over onze batching oplossingen? Neem contact op met onze salesafdeling.

PrevNext


Please note: The information on this site and its use are subject to a Legal Notice. This site uses Cookies which are further detailed in that notice.

Marel is de toonaangevende wereldwijde leverancier van geavanceerde apparatuur, systemen en diensten aan de vis-, vlees- en pluimveeverwerkende industrie. Onze merken - Marel, Stork Poultry Processing en Townsend Further Processing - behoren tot de meest gerespecteerde in de industrie. Met vestigingen in meer dan 30 landen en een wereldwijd netwerk van meer dan 100 agenten en distributeurs, werken wij nauw samen met onze klanten om de grenzen van voedselverwerking te verleggen.